Skip links

خدمات حسابداری

حسابداری آنلاین ؛

نسل جدید حسابداری , آینده ، همین حالا در دستان توست ؛ روشی نوین در راستای بهبود خدمات مالی و امنیت اطلاعات شما , درحالی که دنیا درحال پیشرفت میباشد, فعالیت حسابداری نیز ازین قائله بی نسیب نیست،در موسسه برترین حساب تلاش خود را کرده ایم تا برای بروز رسانی سیستم مالی سازمان شما و پیشرفت ایران عزیز و برای آشنایی شما با این روش که به نفع هردوی حسابدار و کارفرما میباشد، نهایت امکانات را درنظر بگیریم,

چرا حسابداری آنلاین ؟

امنیت بیشتر اطلاعات

بک آپ 24ساعته اطلاعات

گزارش گیری و صورتحساب در هرساعت

حقوق پایه وزارت علیرغم انجام خدمات مالی شما زیر نظر اساتید حسابداری

بدون نیاز به خرید نرم افزار و آپدیتهای سالیانه

دسترسی 24ساعته به اطلاعات از تمام نقاط ایران

پشتیبانی و رفع اشکال سریعتر دیتابیس

بدون نیاز به قرارداد پشتیبانی

بدون نیاز به بیمه کردن و مالیات کارکنان

سرویس رایگان دیتابیس آنلاین

خدمات حسابداری آنلاین
دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید؛ بارها شاهد بوده ایم مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری اتفاقات تصادفی و… باعث از دست رفتن اطلاعات حیاتی و مهم سازمانها شده است, با دیتابیس آنلاین , گاوصندوقی ایمن بصورت مجازی برای شما ایجاد میشود که هرموقعی که نیاز داشتید در هرجای دنیا میتوانید به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید …
تیم پشتیبانی سریعتر در هرجای دنیا میتوانند به شما متصل شوند و در خدمت شما باشند, اطلاعات شما 24ساعته درحال بروزرسانی بوده و دیگر نیازی به نگرانی برای امنیت , دسترسی , پشتیبانی و جمعا هیچ چیز وجود ندارد .باما برترین باشید!

امکان گزارش گیری و صورتحساب در هرساعت

خدمات حسابداری آنلاین
مطلب دیگری که بارها شاهد آن بوده ایم انتظار برای حسابدار سازمان برای ارسال صورتحساب ,گزارشگیری , وجمعا گزارشاتی که گاه سازمان ها نیاز آنی به آن داشته اند, با حسابداری آنلاین تنها یک تلفن با انواع صورتحساب ها ,گزارشات مالی,مدیریتی و… فاصله دارید .حسابدار شما همیشه پشت خطه و منتظرشماست!
تیم حسابداری آنلاین بترین متشکل از برترین اساتید حسابداری فعال در دفتر مرکزی برترین حساب انواع گزارشات مورد نیاز شمارا در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میکنند و مشاورین ما آماده برای راهنمایی شما در زمینه های مالی درهرساعتی که شما بخواهید هستند .

قرارداد پشتیبانی رایگان !

خدمات حسابداری آنلاین
دیگر نیازی به قردادهای میلیونی پشتیبانی ندارید, کار حسابداری شما و اطلاعات ارزشمند شما در گاوصندوق مجازی برترین حساب ,پیش ما ایمن میماند و هرجایی که نیاز به پشتیبانی داشته باشید همواره اولویت تیم پشتیبانی با کسانی است که مارا امین خود دانسه و حسابداری آنلاین خودرا به ما سپرده اند!
تیم پشتیبانی آنلاین برترین حساب بصورت خصوصی آماده پشتیبانی شماو رفع سوالات و ایرادات شما در هرزمینه ای ، در کوتاهترین زمان ممکن هستند و تنها کافیست با شماره اختصاصی پشتیبان آنلاین خود تماس برقرار کنید.

کار حرفه ای تر ؛ حقوق کمتر

خدمات حسابداری آنلاین
علیرغم تمام امکانات و با وجود اینکه اساتید حسابداری کار شمارا بصورت مستقیم نظارت میکنند ,حسابداری آنلاین بسیار ارزانتر است , اما چرا؟،،چون حسابدار شما در زمان و انرژی خود صرفه جویی میکند
درکل حسابداری آنلاین علاوه براینکه برای شما بهتر ,و امکانات راحتتر و بیشتری دارد ؛ برای حسابدار شما نیز به همین صورت است ,حسابداری آنلاین قراردادی برای همه!

بدون نیاز به خرید نرم افزار و…

خدمات حسابداری آنلاین
دیگر نیازی به خرید نرم افزار حسابداری و آپدیت هرساله میلیونی آن ندارید ,مانند قرارداد پشتیبانی باید گفت کار شما درسرور های ما انجام خواهد شد و حتی نیازی به خرید نرم افزار و آپدیت سالیانه آن نخواهید داشت!
حتی اگر تشخیص دهید که نرم افزار حسابداری میخواهید و نیاز سازمان شما براین است که نرم افزاری در خانه یا محل کار داشته باشید , از تخفیف دائم 50 درصدی نرم افزار میتوانید بهره مند شوید با نصف قیمت از آپدیت ترین برنامه استفاده نمایید!

ارائه خدمات حسابداری

حسابداری و انجام امور مالی امروزه در همه شرکتها و بنگاههای اقتصادی اعم از کوچک یا بزرگ یک تخصص است . بنگاههای اقتصادی چه به صورت موقت باشند یا دایمی ، تولیدی باشند یا صنعتی و اینکه پیمانکاری باشند یا بازرگانی روند عملیات و مراودات مالی در انها بایستی از قواعد و اصول خاصی پیروی کند و امور حسابداری ، پرسنلی و سایر عملیات های مالی تحت نظارت کادری مجرب و متبحر انجام شود .

امور حسابداری شرکت ها و بنگاههای اقتصادی می تواند شامل امور پرسنلی و ادری ، تهیه صورت های مالی و بستن حساب ها ، کنترل و تجزیه و تحلیل حساب ها ، تهیه ترازنامه و دفاتر قانونی و بسیاری دیگر باشد .

خدمات مالی برترین حساب با سال ها تجربه در خصوص ارائه مشاوره های مالی ، حسابداری ، حسابرسی و مالیاتی و غیره می تواند همراهی مطمئن و خبره برای صاحبان بنگاههای اقتصادی و شرکتها و صاحبان مشاغل و کسب و کار باشد .

از جمله خدمات حسابداری در برترین حساب به شرح زیر است :

انجام خدمات حسابداری شرکت ها:

انجام خدمات حسابداری شرکت های بازرگانی ، شرکت های پیمانکاری ، شرکت های تولیدی و صنعتی و فروشگاهها

شرکت های بازرگانی ، پیمانکاری ، تولیدی و صنعتی و حتی فروشگاههای کوچک هر کدام با توجه به وسعت فعالیت خود و نیز میزان مراودات مالی و تعداد پرسنلی که برایشان کار می کنند و نیز نوع فعالیت و اینکه به کار واردات می پردازند و یا ضمن برآورده کردن نیازهای داخلی به صادرات هم مشغول هستند مسایل مالی متفاوت  داشته و دارای درجه ای خاص از پیچیدگی می باشند .

نحوه محاسبه مالیات وارزش افزوده ، حسابداری خرید و فروش ها ، نحوه محاسبه سود و زیان و هزینه های تمام شده ، خرید و یا واردات مواد اولیه و مراودات با شرکت های خارجی در هر یک از این شرکت ها متفاوت است و نیازمند آشنایی حسابداران با کلیه جزییات هر یک از این موراد می باشد .

استقرار کادر و نماینده جهت ارئه خدمات حسابداری:

استقرار نماینده و کادر حسابداری در سطوح مختلف بر حسب نیاز شرکت به صورت پاره وقت و تمام وقت و پروژه ای

شرکت های کوچک می توانند برای صرفه جویی در هزینه های خود به جای استخدام یک نیروی حسابدار تمام وقت از موسسات مالی بخواهند یک نیروی پاره وقت برای انجام امور حسابداری شرکت اعزام نمایند و ضمن انجام کلیه امور مای شرکت در خصوص فعالیت های مالی و تهیه اظهارنامه

و موارد دیگر هم شرکت را یاری نمایند .

شرکت های بزرگ و با حجم مراودات مالی بسیار زیاد و متنوع هم می توانند علاوه بر داشتن یک واحد حسابداری از موسسات مالی بخواهند به جهت نظارت بر عملکرد واحد مالی شرکت به عنوان یک شخص بی طرف و نیز برای رصد خطاهای مالی و پیشگیری از بروز ضرر و زیان های مالی و مالیاتی عمده وارد عمل شده و شرکت را در این خصوص یاری کنند .

 نظارت بر واحد مالی جهت کنترل اسناد حسابداری:

ثبت و نگهداری اسناد چه به جهت داخلی چه به جهت ارائه به سازمان های مالیاتی از اهمیتی ویژه ای برخوردار است . نگهداری فاکتور های خرید ، صدور فاکتور های فروش ، نحوه هزینه کرد سرمایه شرکت همه و همه در حفظ و نگهداری دارایی های موسسه جایگاه ویژه ای دارند. افرادی که در شرکتها به این کار گمارده میشوند باید علاوه بر تخصص از تعهد و امانت داری و وجدان کاری هم برخوردار بوده و نظارت مستقیم هم بر آنها حاکم باشد .

موسسات مالی و حسابداری به عنوان یک ناظر می توانند کلیه نواقص و خلاهای مالی را در سازمان ها شناسایی و منابع و نقطه شروع انها را تعیین و در حل و رفع انها موثر باشند .

ساماندهی و به روز رسانی حسابهای معوق

بخشی از حساب های معوق هزینه های معوق هستند . هزینه های معوق هزینه هایی هستند که شرکت قبل از وقوع آن متحمل آنها شده است مثلا حقوق ماهانه پرسنل هزینه های معوق هستند . اسناد پرداختنی هم در صورتی که در موعد مقرر رسیدگی نشوند می توانند مشمول هزینه های معوق شوند . هزینه ها یا حساب های معوق معمولا به صورت هفتگی یا ماهانه بررسی و رسیدگی نمیشوند و معمولا در پایان هر فصل به انها رسیدگی می گردد .

برای رسیدگی باید تمامی اسناد و مدارک مربوط به آنها در طول فصل جمع اوری و ثبت و نگهداری شده باشد . موسسات مالی و خدماتی می توانند به جهت اهمیت این حسابها راسا و به صورت مستقیم با بررسی اسناد و مدارک این حساب ها را رسیدگی کرده و اقدامات مربوط به انها را انجام دهند یا در رسیدگی به این حسابها به متولیان مالی و حسابداری شرکتها کمک کنند .

 پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی

به دلیل حجم زیاد اطلاعات و اسناد در شرکتها ادامه فعالیت در قالب های سنتی و کلیشه ای گذشته می تواند به ضرر سازمان منتهی شده و منابع و دارایی ها را به هدر بدهد . سازمانی که بتواند اطلاعات خود را به سمت سیستم های استاندارد و اصلاح شده هدایت کند می تواند مطمئن باشد بخش زیادی از دارایی ها و فرایند های مالی خود را در جهت بهره برداری صحیح هدایت کرده است .

عدم وجود یک چنین سیستم اطلاعاتی یکپارچه ای در شرکت ها به خصوص شرکت های بزرگ و با حجم اطلاعاتی زیاد یک نقص بزرگ بوده و می تواند حتی غیر قابل اعتماد باشد زیرا در این شرایط احتمال اعمال سلیقه و بروز خطا و بی دقتی بسیار بالا می رود . بوسیله برخی نرم افزار های طراحی شده در بازار که به صورت استاندارد و کلی طراحی شده اند و کل فرایند ثبت و نگهداری اطلاعات را پیش بینی کرده اند می تواند یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه در شرکتها بوجود آورد .

این سیستم یکپارچه میتواند کلیه فعالیت های عملیاتی و ستادی شرکت را شامل شود و کلیه واحد های کاری با دسترسی تعریف شده به این اطلاعات می توانند امور مربوط به واحد کاری خود را به سرانجام برسانند . مثلا انباردارها با دسترسی به سیتم خرید و فروش و ورودی و خروجی انبار می توانند کلیه اطلاعات مربوط به واحد خود را رصد کنند و مدیران ارشد هم با دسترسی به اطلاعات کلیه واحد ها می توانند نظارت قوی و به موقع به واحد های کاری داشته باشند .

بستن حساب ها و تهیه صورت های مالی

فعالیت های مالی هر شرکتی باید در هر دوره مشخص جمع آوری و به مدیران یا ارگان های درخواست کننده ارائه شود . گزارش فعالیت های مالی هر شرکت در دوره های مشخص صورت مالی نام میگیرد . تهیه صورت مالی باید طبق فرمت خاص صورت گرفته و کلیه قوانین و مقررات مالی در آن لحاظ شود .

برخی صورت های مالی که باید توسط واحد حسابداری شرکت ها تهیه شود مانند ترازنامه ، صورت سود وزیان ، صورت سود وزیان جامع ، صورت جریان وجوه نقد هستند . ترازنامه وضعیت مالی شرکت یا صاحب دارایی را در زمان تعیین شده نشان می دهد و صورت سود وزیان میزان درآمد و هزینه و سود زیان شرکت را در یک بازه مشخص نشان می دهد .

صورت جامع سود وزیان هم  تغییراتی که در هزینه ها و دارایی ها در مدت زمان مشخص برای یک سازمان بوجود امده است را نشان می دهد و صورت وجوه نقد تغییرات وجوهات نقد یک سازمان را در یک دوره مشخص بیان کرده و این صورت به مدیران کمک می کند که نسبت به برنامه ریزی های مالی و تامین مالی شرکت اقدامات موثر را انجام دهند . شرکت های خدماتی مالی و حسابداری می توانند در تهیه این صورت ها به بنگاههای اقتصادی کمک کرده و مشاوره دهند .

تهیه گزارشات مالی میان دوره و سالیانه و تهیه صورتهای مالی

برخی گزارشات مالی باید در دوره های ماهانه ، فصلی ، شش ماه یکبار و گاهی سالانه تهیه شده و در سازمان نگهداری یا در اختیار ارگان های مرتبط و درخواست کننده قرار داده شود . این گزارشات معمولا باید در موعد مقرر تهیه و تحویل داده شوند در صورت عدم رعایت بازه زمانی می توانند شرکت را مشمول جریمه های سنگین نمایند برای جلوگیری از وقوع یک چنین رخ دادی در شرکت ها صاحبان مشاغل باید از کلیه قوانین مالیاتی مطلع بوده و امور مربوط به ان را در نهایت دقت انجام دهند .

برای دسترسی به این هدف یکی از راهها استفاده از خدمات شرکتها و موسسات خدمات مالی و حسابداری بوده یا داشتن یک تیم متبحر در شرکت با نظارت موسسات خدماتی تا صاحبان سرمایه از حفظ دارایی ها خود اطمینان کامل داشته باشند .

 نظارت و کنترل حسابها بصورت مداوم

سازمان ها و شرکت های اقتصادی هر چقدر هم به صورت داخلی بر عملیات های مالی شرکت نظارت داشته باشند ممکن است به علت ذینفع قرار گرفتن یک عده برخی از فرایند های مالی به درستی رسیدگی نشده یا از دید بررسی پنهان بماند برای همین ، وجود یک ناظر متبحر و مطمئن برای نظارت سازماندهی شده به اسناد مالی در شرکتها بسیار اهمیت داشته و این کار می تواند توسط موسسات خدمات مالی و حسابداری خبره صورت بگیرد

انجام خدمات حسابداری