Skip links

نشست تجاری 2017 در لندن

هرگز به تسلیم شدن فکر نکنید. برندگان هرگز کنار نمی روند و کناره گیری ها هرگز برنده نمی شوند. تمام کلمات منفی را از فرهنگ لغت ذهنی خود خارج کنید و با حداکثر اطمینان و صبر روی راه حل ها تمرکز کنید. نبرد هرگز از بین نمی رود تا زمانی که چشم انداز خود را رها نکنید. اما اگر واقعاً از نظر جسمی ، ذهنی و بیشتر از همه از لحاظ عاطفی خسته شده اید ، چه می کنید؟ در اینجا چند منبع انگیزه وجود دارد که شما را در رسیدن به اوج رسیدن به موفقیت ترغیب می کند.

“موفقیت نتیجه کمال ، کار سخت ، یادگیری از شکست ، وفاداری و پایداری است”

کالین پاول

بگذارید یکی از نقل قول های مورد علاقه من را با شما در میان بگذارم ، همانطور که در آن نقل قول آمده است ، سه عامل مهم برای دستیابی به موفقیت گسترده در زندگی شما وجود دارد:

آماده سازی را فراموش نکنید

هرگز به تسلیم شدن فکر نکنید. برندگان هرگز کنار نمی روند و کناره گیری ها هرگز برنده نمی شوند. تمام کلمات منفی را از فرهنگ لغت ذهنی خود خارج کنید و با حداکثر اطمینان و صبر روی راه حل ها تمرکز کنید. نبرد هرگز از بین نمی رود تا زمانی که چشم انداز خود را رها نکنید.

اما اگر واقعاً از نظر جسمی ، ذهنی و بیشتر از همه از لحاظ عاطفی خسته شده اید ، چه می کنید؟ در اینجا چند منبع انگیزه وجود دارد که شما را در رسیدن به اوج رسیدن به موفقیت ترغیب می کند.

این عنصر عنوان Liquid Fancy است

کار سخت

موفقیت نیاز به کار سخت دارد. به این “برنامه های سریع ثروتمند” گوش نکنید. برای رسیدن به عظمت باید شخصیت خود را بسازید و روی خود و شغل خود سخت تلاش کنید. سخت کار کنید و باهوش باشید. کارهای صحیح انجام دهید و آنها را به روش درست انجام دهید. تعلل نکنید. اقدامات جسورانه انجام دهید. ساعات طولانی کار کنید و میراث خود را پیشه کنید.

یادگیری از شکست

افراد موفق شکست را ناکامی نمی بینند. آنها آنها را به عنوان درس مهم یادگیری می بینند. درسهایی که قادر به درک آنها برای جلوگیری از بروز چنین اشتباهاتی هستند. با اتخاذ این طرز فکر تبدیل هر یک از نارسایی ها به یک درس یا فرصت یادگیری ، تا زمانی که خودتان ترک نشوید ، هرگز نمی توانید شکست بخورید.

شما باید در پاراگرافهای زیر چندین واقعیت ضروری در مورد انگیزه پیدا کنید. اگر حداقل یک واقعیت وجود دارد که شما قبلاً آن را نمی دانستید ، تصور کنید ممکن است تفاوت آن را ایجاد کند. ادامه کار خیلی دشوار است که به نظر می رسد همه چیز شکست می خورد ، اینطور نیست؟ آیا در زندگی شما زمان هایی وجود دارد که واقعاً بخواهید آنرا “خاموش” بنامید زیرا نمی توانید نتیجه خوبی از تمام کارهایی که انجام داده اید مشاهده کنید؟

سیستم پاداش

پس از انجام یک کار معین ، کافی است مورد رضایت خاطر قرار دهید. بهترین زمان برای یادگیری در مورد انگیزه ، قبل از اینکه چیزهای ضخیم باشید. خوانندگان خردمند خواندن خواندن را ادامه می دهند تا در حالی که هنوز رایگان است ، یک تجربه انگیزه ارزشمند را کسب کنند.

نیروی قدرتمند بشریت

اگر می خواهید به موفقیت برسید ، خود را با افراد صحیح و مناسب احاطه کنید که از همه راه پشتیبانی و تشویق شما خواهند کرد. با افرادی باشید که همان اعتقادات و آرزوهای شما را دارند. برعکس ، هوره مثبت توسط این ترکیب انرژی از طرف افراد “مانند ذهن” ایجاد می شود. برعکس ، بودن با افرادی که مخالف روشهای تفکر شما هستند ممکن است باعث ایجاد انگیزه منفی اما در عین حال بسیار قدرتمند شود.

Leave a comment